• Contact
  • Meedoen?
  • Over ons
  • Home
  • Over ons
  • Meedoen?
  • Contact

Search

Theetijd

Gezellig en inspirerend!

Zomervakantie + belangrijk oproepje!
Algemeen

Zomervakantie + belangrijk oproepje!

26 juli 2019

Het is zomervakantie! Zoals ik vorige week al aangaf zal het daarom de komende weken iets anders lopen op Theetijd. Veel van jullie zijn of gaan lekker op vakantie en ook al blijven wij dit jaar thuis: we doen wel lekker even rustig aan! Nou ja, rustig aan? We hebben zat te doen! We zijn druk met het verbouwen van Leah’s nieuwe slaapkamer en alle babyvoorbereidingen. Super leuk natuurlijk! Alle werkzaamheden voor Theetijd staan wel even op een lager pitje… Vandaag praat ik jullie bij over de komende weken en doe ik een belangrijke oproepje! Vind je het leuk om te schrijven? Lees dan vooral even verder!


Aangezien veel volgers de komende weken op vakantie leek het mij fijn om in de zomervakantie iets minder content te plaatsen. Ook het regelen van interviews gaat nu wat lastiger, omdat veel mensen wat slechter te bereiken zijn. Ik moet eerlijk toegeven dat ik het ook wel even lekker vind om een paar weekjes niet steeds ’s avonds achter de laptop te hoeven kruipen om een artikel te schrijven. Ik besteed nu mijn avonden aan gezellig op de bank hangen, een adressenlijst te maken voor de geboortekaartjes, leuke dingetjes uit te zoeken voor Leah’s nieuwe kamer en haar tweede verjaardag, alle babyvoorbereidingen, enzovoorts, enzovoorts! Genoeg te doen dus! Hoe vaak en wanneer er in de zomervakantie artikelen online komen weet ik nog niet… De komende weken heb ik even geen vaste planning. Kom daarom gewoon af en toe een kijkje nemen, abonneer je onderaan de website of volg Theetijd op Instagram of Facebook. Zo weet je precies wanneer er een nieuw artikel is geplaatst!

Wat ik wel alvast kan zeggen is dat er veel leuke artikelen in de planning staan! Ik heb weer een lijstje met veel leuke ideeën… Zo vertelt binnenkort Elise Hout, zangeres, alles over haar grote passie zingen, kunnen jullie via Instagram vragen stellen aan Elise de Pater-Mauritz (schrijfster van ‘Elke dag nieuw’ en ‘Moeskruid’ en beheerder van Elkedagnieuw.nl) en kunnen jullie onder andere een recensie lezen van mijn favoriete bakboek ‘Iedereen Bakt’.


Oproepje

Zoals veel van jullie weten ben ik 1 oktober uitgerekend, wat betekent dat ik nu ruim 30 weken zwanger ben. Ik ben heel benieuwd hoe de periode na de bevalling gaat verlopen… Ik vermoed dat ik mijn handen vol ga krijgen met twee kleine kinderen! Ik heb er ontzettend veel zin in en kan ik niet wachten tot de kleine geboren gaat worden! Omdat de eerste weken na de bevalling waarschijnlijk druk zullen zijn (veel voeden, zoeken naar nieuw ritme, misschien veel slapeloze nachten) houd ik er rekening mee dat ik iets minder tijd aan Theetijd kan besteden. Ik hoop dat ik elke week een nieuw artikel kan plaatsen, maar ik ga nog niets beloven…

Pas stuurde iemand mij een berichtje met de vraag of zij een stukje mocht schrijven voor Theetijd. Dat vond ik heel erg leuk! Dit bracht mij ook op het volgende idee:

Houd jij van schrijven en denk jij dat jij ook een leuke bijdrage kunt leveren aan deze blog? Stuur mij dan een berichtje! Jouw bijdrage kan van alles zijn (een persoonlijk stukje, een ingezonden brief, een recept, een leuke column, noem maar op!). Als je mij een berichtje stuurt kunnen we samen kijken of jouw inbreng een leuke, toegevoegde waarde heeft voor Theetijd. Je kunt contact met mij opnemen via info@theetijd.net, het contactformulier of via Instagram en Facebook.

Tot slot wil ik jullie allemaal een hele vakantie toewensen! Vanaf donderdag 5 september zal er weer wekelijks een artikel voor jullie klaarstaan.

Liefs,
Nelleke

Dit delen:

  • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
  • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend)

Tags:

  • Algemeen
  • ,
  • Oproep
  • ,
  • Theetijd
  • ,
  • Zomervakantie

Berichtnavigatie

Binnenkijken bij… Hannie!
Nieuwe kinderkamer + mijn ervaring met AliExpress

Welkom, leuk dat je er bent!

Tijd voor een kopje thee en even lekker ontspannen? ‘Theetijd’ is er speciaal voor dat moment. Een gezellige en inspirerende blog voor jou als (christelijke) vrouw! Met elke donderdag een nieuw artikel over allerlei onderwerpen die ons, vrouwen, bezighouden. Neem gezellig een kijkje op de blog! Enne… laat je thee niet koud worden! 🙂

Categorieën

  • Algemeen
  • DIY
  • Geen categorie
  • Haar bedrijf
  • Haar interieur
  • Haar passie
  • Haar schrijfsel
  • Haar verhaal
  • Hobby
  • Huishouden
  • In de keuken
  • Interieur
  • Koken & Bakken
  • Lifestyle
  • Persoonlijk
  • Recepten
  • Serie – Verhalen van vrouwen
  • Verdieping
  • Zomerserie

Meest recente berichten

  • Gevoelens
  • Bezinning rondom onze naasten
  • Moederdag
  • De vreugde van een groot gezin
  • Gezinsvorming in een gebroken wereld

Recente reacties

  • Annetta op Wonen in een woongemeenschap
  • ItartliveTere op ‘Bonaire heeft een plekje in mijn hart’
  • Eline op Het verhaal van Carina:
  • Katharine op Het verhaal van Carina:
  • Jolisa op Het verhaal van Carina:

Abonneer je op Theetijd!

Voer je e-mailadres in en ontvang een melding wanneer er een nieuw artikel is geplaatst:

Theetijd copyright © 2019
Cressida by LyraThemes.com